Kategorie: Wszystkie | Krystian
RSS
piątek, 23 stycznia 2009
Przerwa w blogowaniu :(

Niestety muszę zrobić przerwę w blogowaniu. Pojawiły się kolejne problemy z ciążą.Dziękuję za komentarze i pozdrowienia.

14:25, sofia.mare
Link Komentarze (1) »
piątek, 02 stycznia 2009
Nowy Rok

Dziękuje wszystkim za życzenia świąteczne i noworoczne. Życzę wszystkim pomyślności, szczęścia i wielu pomysłów w nadchodzącym Nowym Roku. Niestety wigilię i święta spędziłam w szpitalu na oddziale patologii ciąży.Nie było to zbyt miłe doświadczenie. Niestety przez ten okres nic nie zrobiłam ale od dziś postanawiam sie poprawić i biorę się za robótki. Pierwszy w kolejności jest jasiek dla Krystiana a później praca konkursowa z wykorzystaniem serduszek.

21:36, sofia.mare
Link Komentarze (2) »
sobota, 13 grudnia 2008
Kipper cz.2

Skończyłam haftować Kippera. Po praniu i prasowaniu wygląda tak:

Zaczęłam szyć poszewkę na jaśka dla Krystiana. Wykorzystałam niebieską bawełnę, którą przepikowałam razem z ociepliną o gramaturze 40gr/m2.  

14:18, sofia.mare
Link Komentarze (1) »
czwartek, 11 grudnia 2008
Będzie synek :):):)

Byłam dzisiaj na usg i okazało się że Krystian będzie miał brata. Szczerze powiem że liczyłam trochę że będzie dziewczynka ale to nic.Jak narazie wszystko w porządku co bardzo mnie cieszy. Według usg jestem w 22 tygodniu ciąży a termin mam na 17 kwietnia. Brzuszka prawie wogóle nie widać a dziecko waży juz pół kilograma.

15:42, sofia.mare
Link Komentarze (1) »
wtorek, 09 grudnia 2008
Poduszki na igły i szpilki

Na Mikołaja zrobiłam mamie prezent. Postanowiłam uszyć dwie poduszeczki na igły. Wykorzystałam do tego aidę 16, len, mulinę ariadnę nr 686 i bawełniane tasiemki. Poduszeczki wypełniłam ociepliną pociętą na małe kawałeczki.

13:18, sofia.mare
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4